Plastové zahradní lehátko Omega Bianco

(Plastový zahradní nábytek » Plastová lehátka Omega)

4.700 Kč 


Dostupnost: Skladem

Kat. č.: 3044

Cena bez DPH: 3.884 Kč

Cena za dopravu: 390 Kč 

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu.

Omega, lehátko bez loketních opěrek se zvýšeným sedákem. Plastový rám. Vyměnitelný transpirační potah ze syntetického materiálu. Stohovatelné. Čtyřpolohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Možnost instalace sluneční clony. Díky mikrootvorům je potah transpirační což umožńuje odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování což umožňuje vyšší komfort pro uživatele.

Složení: polypropylen prvotřídní kvality, anti - UV stabilizátory, trvanlivá barviva.

Možnost nastavení opěradlo do 4 poloh a vodorovné polohy umožňující pohodlné spaní.

Vyměnitelné pražové protiskluzové patky, kolečka pro snadnou manipulaci.

Lehátka jsou stohovatelné, váha cca 14,3 kg.

Uzavřený profil konstrukce realizovaný technikou vztřikování - Air Moulding " za přítomnosti dusíku umožňuje konstrukci rovnoměrného a pevného průřezu. Tato nová technologie spracování plastů zajistí výrobky o vysoké nadstandartní pevnosti. Výhodou je i snadné čištění.

Plast je odolný proti slunci a povětrnostním vlivům.

Potah: Transpirační syntetická tkanina, ( polyesterová vlákna potažená v PVC ). Tato tkanina umožňuje díky mikrootvorům snadné odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování a tím zvyšuje komfort uživatelovi. potah nevyžaduje zvláštní údržbu, snadno se čistí vodou, případně neagresivními čistícími prostředky např. Nardi Clean Resin. Nesmí se dostat do kontaktu s rozpouštědly.

Systém  uchycení potahu je odolný proti vytržení a je z pevného materiálu. Potah je pružný a odolává UV záření a povětrnostním vlivům.

Bezpečnostní normy: Testy dle normy: UNI EN 581/1/2/3 a UNI EN 1022 CATAS - jedná se o statické testy při zatížení 200 kg na sedáku a 56 kg na opěradle v devíti cyklech po 30 sekundách a v jednom cyklu trvajícím 30 minut. Únavový test: 100 kg na sedáku a 33 kg na opěradle v 100 000 cyklech.

Další zátěžové testy provedené výrobcem: Statické zatížení na sedáku do 500 kg a zvýšený únavový test na 200 kg ve 200 000 cyklech. Při tomto nestu nebyli spozorovány žádné deformace plastu a ani potahu.

Napište nám
   Jméno *
   E-mail *
   Telefon
   Zde napište váš dotaz *
   Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *