Zahradní lehátka , Zahradní lehátka Profi

Lehátka Alfa, Omega, Eden a Tropico jsou vyrobena z vysoce odolného modifikovaného plastu. Výplety lehátek lze dodat v několika barvách s možností firemního loga. Typ výpletu je polyesterové prodyšné vlákno, nebo celoplastová varianta, obojí odolné povětrnostním vlivům. Lehátka jsou vhodná pro trvalé statické zatížení - wellness, hotely, městská koupaliště, termální bazény, plovárny ale i k soukromému užití. Lehátka jsou certifikované na statickou zátěž 200 kg.

                 

 
Alfa - bílá / modrá
4.700 Kč

Alfa - bílá / modrá

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu. Alfa, lehátko s loketními opěrkami. plastová konstrukce s chytrou" syntetickou textilií. Stohovatelné. Čtyřpolohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Vyměnitelný potah, možnost instalace sluneční clony. Díky mikrootvorům je potah transpirační což umožńuje odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování což umožňuje vyšší komfort pro uživatele.

Omega - bílá / modrá
4.700 Kč

Omega - bílá / modrá

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu. Omega, lehátko bez loketních opěrek se zvýšeným sedákem. Plastový rám. Vyměnitelný transpirační potah ze syntetického materiálu. Stohovatelné. Čtyřpolohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Možnost instalace sluneční clony. Díky mikrootvorům je potah transpirační což umožńuje odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování což umožňuje vyšší komfort pro uživatele.

Zahradní lehátko plastové Nardi
3.200 Kč

Zahradní lehátko plastové Nardi

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu. Eden: Lehátko s loketními opěrkami. Celoplastová konstrukce. Stohovatelné. Čtyřpolohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Lze instalovat sluneční clonu.

Zahradní lehátko plážové
3.200 Kč

Zahradní lehátko plážové

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu. Tropico: Lehátko bez plastových opěrek. Celoplastová konstrukce. Stohovatelné. Čtyřpolohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Zvýšený sedák pro pohodlné usedání a vztávání z lehátka. Lze instalovat sluneční clonu.

Rodi stolek k lehátku
588 Kč

Rodi stolek k lehátku

Rodi: plastový stolek k lehátku má rozměry : 46 x 46x 40 cm, váha 2,5 kg. Provedení antracitová a caffe .

Lehátko pro Wellness Silver
5.990 Kč

Lehátko pro Wellness Silver

Polohavací relaxační lehátko z pevné ocelové konstrukce navržené pro snadné nasednutí díky fixním madlům. Povrch konstrukce je ošetřen speciálním antikorozním povlakem odolným bazénovému prostředí ve stříbrné barvě RAL 9006. Výplet křesla Bateline, technická outdoorová tkanina. Nosnost relaxačního lehátka 130 kg. Rozměry 68 x 168 x 118 cm výška, váha 12 kg.

Lehátko Aqualandia
6.990 Kč

Lehátko Aqualandia

Hliníkové polohovací lehátko Agualandia je určeno k profesionálnímu použití v krytých bazénech, aquaparcích, wellnessech a podobně. Lehátko lze sklopit do roviny, je pevné a bezpečné. Technická textilie Batyline® je praktická se snadnou údržbou, odstín technické textilie lze dohodnout dle potřeb včetně možnosti loga. Lehátko je lehké a stohovatelné. Hliník: Hliník je lehký, pevný a nekoroduje. Na hliník se aplikuje povrchová úprava - polyesterová prášková barva nanášena elektrostaticky a vypalována při vysoké teplotě. Tato úprava zamezí povrchové oxidaci hliníku. Údržba: Běžnou špínu očistěte navlhčeným hadříkem, nepoužívejte abrazivní prostředky. Síťovina Batyline: Batyline® je technická textilie, která byla vyvinuta speciálně pro venkovní nábytek. Technologie francouzské společnosti Ferrari Précontraint® zaručuje stabilitu textilu při zátěži. Batyline je bezúdržbová, lehce omyvatelná tkanina odolná proti roztržení a UV paprskům. Textilie se na přímém slunci nepřehřívá a po namočení rychle schne. Údržba: Čistěte vodou případně vodou se saponátem. šířka: 61 cm délka: 205 cm výška: 35 cm váha: 7 kg