Zahradní domky, chatky a altány

Zahradní domky, chatky, altány a prodejní stánky - širkodá nabídka různých typů zahradní domků jako jsou zahradní domky na nářadí, pro využití uskladnění zahradní techniky s užitnou velikostí od 1.2m2. Zahradní chatky nabídnou krom prostoru pro uskladnění zahradní techniky i prostor pro relax a odpočinek uvnitř zahradní chatky. V naší nabídce naleznete i víkendové chatky, které představují nejvyšší úroveň nabídky a to jak svojí velikostí tak i celkovým řešením. Vhodné pro víkendové pobyty s rodinou a či skupinové pobyty v přírodě. Dřevěné altány jsou nejen prostředkem ochrany před nepřízní počasí. Zahradní altány zútulnit vaši zahradu, poskytnou jí punc jedinečnosti a vykouzlí prostor pro zasloužený odpočinek.

Představujeme novou řadu zahradních domků zakázkových určených především k odpočinku nebo relaxaci. Zahradní domky vycházejí z trendů moderní zástavby a hlavně využití k pobytu venku na zahradě nebo v přírodě.

 

 
B 1 Aktion 21 mm 3x2
24.499 Kč

B 1 Aktion 21 mm 3x2

Steyr 2 A Aktion 21 mm 3x2
24.499 Kč

Steyr 2 A Aktion 21 mm 3x2

V níže uvedeném popise najdete orientační údaje ke konkrétní dřevostavbě. V případě potřeby více informací Vám zašleme podrobný popis v PDF souboru.